Zákazníci 4ky môžu v Bardejove platiť za parkovanie mobilom

94x
12. December 2016

Zákazníci 4ky môžu v Bardejove platiť za parkovanie mobilom

parko.jpgKupovanie SMS cestovných lístkov a platenie za parkovanie vozidiel prišlo už aj do mobilov zákazníkov najmladšieho operátora na Slovensku.

Zákazníci najmladšieho mobilného operátora, 4ky, sa môžu tešiť na nový spôsob platenia za služby. Každý zákazník si môže zakúpiť cestovný lístok na vlak alebo autobus, prípadne zaplatiť za parkovanie v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Nitre, Prešove, Bardejove, ale aj v ďalších asi dvadsiatich mestách pomocou mobilného telefónu. 

Služba funguje rovnako ako u konkurenčných operátorov a zákazník môže zasielať SMS správy v presne stanovenom texte na krátke čísla. Detailné informácie o spôsobe zasielania, textoch SMS správ a krátkych číslach sa zákazníci dozvedia na webových stránkach operátora.

„Spoločnosť SWAN Mobile prešla náročným procesom posudzovania Národnou bankou Slovenska, ktorá nám udelila povolenie na vykonávanie platobných operácií, pri ktorých môže platiteľ úhradu vykonať telekomunikačným alebo digitálnym zariadením.“ hovorí výkonný riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Martin Mosný. 

 

Platba za parkovné nebola nikdy jednoduchšia

Plaťte za parkovné jednoducho a pohodlne prostredníctvom SMS správy.

Zašlite SMS správu v tvare SKRATKA MESTA medzera PARKOVACIA ZÓNA medzera EČV na číslo 2200.

Parkovací lístok vám bude doručený v spätnej SMS správe. V tejto SMS správe bude tiež uvedené meno prevádzkovateľa parkoviska, mesto parkovania, kód zóny, EVČ motorového vozidla, cena parkovného, dátum a čas, na ktoré je parkovné uhradené a jedinečný kód. Túto SMS ste povinný ukázať na vyzvanie prevádzkovateľovi parkovania alebo polícii

10 minút pred skončením platnosti parkovacieho SMS lístka dostanete SMS správu s upozornením o blížiacom sa konci platnosti. Parkovné môžete predĺžiť opätovným zaslaním SMS v rovnakom formáte. Vozidlá, ktoré majú uhradené parkovné cez SMS, sú registrované v chránenej databáze systému a pri kontrole platenia parkovania oprávnenými osobami im tak nehrozí sankcia.

V prípade, ak pošlete SMS správu v nesprávnom tvare, systém vám automaticky zašle bezplatnú správu s informáciou o tom, v akom formáte je potrebné zaslať SMS správu. Pre informácie o parkovacom SMS lístku stačí zaslať SMS v tvare INFO na skrátené číslo 2200.

Cena odoslanej SMS: 0,04 € s DPH.

 

Chýbajú parkovacie miesta, obyvatelia sú častokrát zúfalí

Čítajte tiež http://ahoj.tv/clanok/v_bardejove_nie_je_kde_parkovat.html

(16:25, red)

 

PRIHLASKA-11012017-1.jpg

Diskusia
Pridať komentár