Neuveriteľný zápas odohrali futsalisti, v dráme porazili Vranov tesne 6:5

21x
10. November 2016

Dráma až do poslednej sekundy

Reportáž z prvého kola

Úvodným kolom odštartovala druhá futsalová liga. V kádri Bardejova nastalo pred novým ročníkom viacero zmien a tak klub do prvého stretnutia proti Vranovu nad Topľou vstúpil s očakávaním.

Hostia sa ujali vedenia v tretej minúte, no domáci Kiseľ vyrovnával na 1:1. V priebehu ďalších desiatich minút sa trikrát radovali hostia. Domácim táto časť nevyšla a prvý polčas prehrali 1:4.

Po zmene strán sa priebeh otočil a najprv Stachura znížil na 2:4 a o dve minúty upravoval na rozdiel jediného gólu.  Vranovčania síce dokázali streliť piaty gól, no domácich nezlomil a desať minút pred záverom Kiseľ upravoval na 4:5.

V 32. minúte sa Bardejovčania dočkali a Babej vyrovnal. Partizáni mali viac síl a súpera viackrát pritlačili, avšak chýbalo presnejšie zakončenie. Záver priniesol poriadnu drámu. V poslednej minúte najprv hosťujúci Samsely trafil tyčku Liptákovej brány, aby v následnom protiútoku troch na dvoch o výhre rozhodol Lazur.

Bardejovčania tak v prvom zápase vyhrali po gólovej prestrelke 6:5. Asistent trénera Róbert Sališ prezradil, aké zmeny nastali v kádri pred začiatkom nového ročníka. Viac sa už dozviete v reportáži.

Partizán Bardejov – BNP Team Vranov 6:5 (1:4)

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Lipták – Grobár, Kiseľ, Voroňák, Stachura, Legdan, Babej, Križanovský, Harenčák, Lazur

(20:25, MK, M. Baranová)