Bardejovčania porazili aj Svidník

HBC Knights Bardejov sa dohodlo na spolupráci s generálnym partnerom Cactus Bardejov, čím obnovili predchádzajúcu spoluprácu z minulej sezóny.

Do rozbehnutej sezóny 2016/2017 vstupuje hokejbalový klub pod „značkou“ HBC Knights CACTUS Bardejov.

Bardejovčania naplno aj proti Svidníku

Zápas sa odohral na extraligovom ihrisku, kde svoje domáce zápasy hráva okrem Lionu aj Dukla Svidník. Bardejov sa ďalším víťazstvom dobre naladil na sobotňajšie derby s tretími Košicami.

Dukla Svidník - HBC Knights Bardejov 2:5 (0:1, 1:1, 1:3)

Góly: Ondeček 2, Grohoľ 2, P. Rusnák

Vylúčenie: 0:1 (bez využitia)
Ihrisko: GMT PROJEKT ARÉNA Svidník

Knights na svojho súpera vybehli už od úvodného buly a zasypali domácich Svidničanov mnohými strelami, v ich bránke však chytal spoľahlivý Hudák, a tak svietil po 1.tretine na ukazovateli stav 0:1, po krásnej strele Ondečeka do pravého horného rohu.cactus_final.jpg

V 2. časti sa hra viac vyrovnala, Dukla ťažila zo svojej fyzickej hry, dobre bránila a vyrážala do protiútokov. Z jedného vyrovnala a keď sa už zdalo, že do kabín sa pôjde za nerozhodného stavu, zabrala druhá formácia Bardejovčanov a po peknej kombinácií priklonila vedenie na stranu hostí.

Tretia tretina sa niesla v podobnom duchu, na oboch stranách však kráľovali brankári. Zápas sa zlomil po druhom vedúcom góle Ondečeka, ktorý priniesol pokoj na bardejovské hokejky. Záverečnú power-play domácich pokazil gólom do prázdnej bránky Grohoľ.

Zostava Bardejova: R. Makara – Niščák, Matta, Baláž, Pavúk – Grohoľ, Spišák, Ondeček - P. Rusnák, M. Rusnák, Dolhý