Koprivnica rozhodla o výhre v samom závere, Stachura opäť s hetrikom

9x
30. Október 2016

Čirč nestačil na Dlhú Lúku

Dlhá Lúka ahojbardejov.sk (3).JPGTrinástym kolom pokračovala piata futbalová liga. Dlhá Lúka vyhrala v Čirči, Gaboltov doma remizoval s Kendicami, keď Krišš vyrovnával v 81. minúte. Župčany privítali Gerlachov, no prehrali rozdielom triedy. O všetky tri góly sa postaral strelec Stachura.

Šiba doma podľahla Veľkému Šarišu tesne 2:3. Koprivnica doma hostila Dubinné a diváci videli päť gólov. Domáci po prvom polčase vyhrávali 2:0, no po zmene strán hostia vyrovnali. Rozhodnutie o troch bodoch prišlo v 90. minúte, keď sa po druhý raz presadil Pavluv. Na čele tabuľky je naďalej Gerlachov a Dlhá Lúka.

Čirč – Dlhá Lúka 1:2 (0:2)

Góly: 61. Jacko – 11. Humeník, 26. Matúš Vilček

Dlhá Lúka nastúpila v tejto zostave: Brezda – Bučko, Mizerák, Marek Vilček, Matúš Vilček, Kožarik, P. Šimco, Surgent, Humeník (76. S. Jurčišin, 90. Belák), P. Jurčišin (73. B. Šimco), Kukulský

Gaboltov – Kendice 1:1 (0:1)

Góly: 81. Krišš – 31. Džačovský

Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Majirský – Kačmár (81. Kočiš), Peter Javorský, D. Javorský, Ščešňák, Kažimir (46. Pavol Javorský), R. Javorský, Tarcala, Sviatkovský, Klimek, Fornadeľ (46. Krišš)

Župčany – Gerlachov 0:3 (0:1)

Góly: 3., 53. a 55. Stachura (druhý z pen.)

Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Mašlej – Gerčák, Škvarla, Ovčačík, Sovič, Babčák, Havrila, Stachura (83. Benka), Balužinský (66. Hoľpit), Jura (70. Koscelnik), Harenčák (55. Berecký)