Hokejisti porazili aj Liptovský Mikuláš, doma vyhrali trikrát v rade

8x
27. Október 2016

Ďalšie domáce víťazstvo

Reportáž

Bardejovskí hokejisti sa po tretí raz po sebe predstavili pred domácimi fanúšikmi a aj do tretice bodovali naplno. V zápase šiesteho kola hostili béčko Liptovského Mikuláša.  I keď prvý gól zaznamenali hostia, Bardejovčania dokázali skóre otočiť troma presnými zásahmi. Postupne sa presadili Lukaček, Renčok a Leščišin. Hostia pridali v obrane i v útoku a štyrmi gólmi dokázali otočiť a prvú tretinu vyhrať 3:5.

hokej BJ-LM.JPGAj druhá tretina bola bohatá na góly, vstup do prostrednej časti hry vyšiel lepšie domácim a najprv Baranok znížil a následne Česelka vyrovnával na 5:5.

Liptovský Mikuláš sa však nevzdával a domáceho gólmana Krochtu dokázal ešte dva razy prekonať. Strelcom oboch gólov bol Pawelski.

Hostia na Horný Šariš pricestovali iba s dvomi päťkami, čo sa prejavilo v poslednej časti hry. Domáci s viac silami nielenže vyrovnali, no v závere dokázali streliť aj víťazné góly. Na 6:7 znižoval Baranok a  následne sa troma gólmi blysol strelec Renčok, keď posledné dva góly zaznamenal z presilovky.

V záverečnej desaťminútovke mal Bardejov ešte troch vylúčených, no gól už nepadol.

Po tretej výhre sa dá skonštatovať, že Bardejov sa už v lige udomácnil.

HK Bardejov – MHK Liptovský Mikuláš 9:7 (3:5, 2:2, 4:0)

Góly: 4. Lukaček, 5., 45., 47. a 49. Renčok, 9. Leščišin, 22. a 42. Baranok, 26. Česelka,  – 3. Koniar, 11. Gažo, 11. a 15. Fiala, 19. Kasanický, 30. a 34. Pawelski

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Krochta – Forgáč, Všetečka, Česelka, Tipul, Špirko – Leščiišn, Duhan, Baranok, Šiba, Renčok – Hladký, Staš, Jurko, Demjanovič, Fellegi – Makara, Pribula, Cifra, Mihálik, Lukaček

Počas víkendu odohrali Bardejovčania aj predohrávaný zápas v Brezne, no nedarilo sa im a prehrali 1:6. V sobotu sa HK predstaví v Trebišove a v utorok 1. novembra doma privíta Gelnicu.

HK Brezno – HK Bardejov 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)

Góly: 11. Znak, 14. Michalek, 19. Laubert, 23. Pinka, 39. a 48. Štubňa – 4. Leščišin

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Krochta – Tipul, Pribula, Forgáč, Pavličko, Lukaček – Leščišin, Duhan, Baranok, Šiba, Renčok – Hladký, Demjanovič, Jurko, Mihálik, Fellegi – Gutek, Paľa-Kočiščák, Cifra, Juročko, Barila

(19:55, M. Baranová)