Dorastenci vyhrali v Brezne po predĺžení, v 60. minúte na 5:5 vyrovnával Hric

2x
25. Október 2016

Mládežníci hrali ďalšie zápasy

kadeti hokej BJ-DK.JPGHokejoví dorastenci odohrali ďalší zápas, vycestovali do Brezna.  Prvá tretina sa skončila nerozhodne 2:2, v druhej Bardejov prehral o dva góly, no tretiu tretiny vyhral, keď na 5:5 vyrovnával v poslednej minúte Hric. V predĺžení o výhre rozhodol Dubovecký.

„V 1.lige dorastencov sa stretli tabuľkoví susedia, na druhom mieste Brezno a tretí Bardejov. Od začiatku to bol vyrovnaný súboj oboch mužstiev, po prvej tretine bol zaslúžene nerozhodný výsledok. Úvod druhej tretiny sme nezachytili, keď po individuálnych chybách v obrannej činnosti pri nedôslednom pokrytí a preberaní hráčov súper skóroval až tri krát.

Mužstvo potrebovalo nový impulz, čo nás prinútilo k výmene brankára. Chlapci dokázali v závere druhej tretiny znížiť nepriaznivý stav a v tretej tretine sme sa presvedčili o tom, že hokej je rýchla hra plná zvratov a pri záverečnej hre bez brankára sa nám podarilo vyrovnať.

Nasledovalo predĺženie tri na tri, keďže sme mali od tretej tretiny kondične navrch, verili sme si a nechceli sme to ponechať na samostatné nájazdy. Chceli sme zvíťaziť v predĺžení, čo sa nám aj podarilo a z Brezna sme odchádzali s pocitom víťazstva. Chlapci dokázali, že keď sa nevzdávajú a na ľade nechajú srdce a bojovnosť, tak môžeme byť úspešní v každom zápase v sezóne,“ ohodnotil zápas dorastencov tréner Patril Sokoli.

HK Brezno – Mládež HC 46 Bardejov 5:6 p.p. (2:2, 3:1, 0:2 – 0:1)

Góly: 8. Szӧke, 12. Marek, 22. a 27. Valko, 23. Bušovský – 11. a 63. Dubovecký, 13. Bučko, 34. Seman, 45. Ondis, 60. Hric

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Kyčák, Mokroluský – Hric, Slivka, Dubovecký, Knap, Ondis – Horňák, Poroslo, Petryla, Kačmarčík, Zachradnik – Čupa, Ivančo, Bučko, Hiščár, Seman

Kadeti vycestovali do Dolného Kubína, no v zápase nestrelili gól a prehrali 0:3.

MŠK Dolný Kubín – Mládež HC 46 Bardejov 3:0(2:0, 1:0, 0:0)

Góly: 19. Socha, 20. Puvák, 22. Madleňák

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Pagáč – Sokoli, Jurč, Plaskoň, Grivna, Tkáč – Zuščik, Lazur, Harčár, Bučko – Pavlišin, Feckanin, Ráchela – Gurský, Džamba