Hokejbalistom Bardejova sa darí, vyhrali aj siedmy zápas

2x
19. Október 2016

Po 7. kolách stále bez straty bodu

Bardejovskí hokejbalisti neokúsili trpkosť prehry ani po 7. odohratých kolách 3b Prešovskej hokejbalovej ligy a vyhrievajú sa na čele 12 člennej tabuľky.

6. kolo
Hbc Knights Bardejov : Hbc Tornádo Prešov = 5:4 (2:0, 2:2,1:2)
Góly: P. Rusnák 4, D. Dolhý

V zápase s finalistom z pred dvoch rokov nastúpil Bardejov v oklieštenej zostave, len s deviatimi hráčmi v poli. Po umnom taktickom výkone, však už v polovici 2. tretiny vyhrával 4:0, no Tornádo sa postavilo na nohy gólmi v presilových hrách. Napokon z toho ešte bola dráma, ktorú však naši hokejbalisti dotiahli do šťastného konca a pripísali si 3 body.

Zostava: Prokopovič – Matta, Hnát, Baláž, Niščák – Grohoľ, Spišák, P. Rusnák – M. Rusnák, Dolhý

7. kolo
Hbc Spartans Prešov : Hbc Knights Bardejov = 1:11 (0:2, 0:6,1:3)
Góly: P. Sedlák – Ondeček 3, P. Rusnák 2, Spišák, Hažlinský, Niščák, Sloboda, Dolhý, Vozarský

V súboji s posledným celkom tabuľky a nováčikom súťaže boli hostia jasným favoritom. Spartans však umne bránili a v 1. tretine odolávali. Zápas sa zlomil v 2. tretine, v ktorej Bardejovčania strelili poltucet gólov a rozhodli tak o zápase. V drese Knights nastúpila po prvý raz aj nová posila – Rasťo Vozarský, ktorý sa hneď aj uviedol gólom. V poslednej tretine ešte výsledok korigoval P. Sedlák a hattrick zaznamenal Ondeček.

Zostava: Zajac - Niščák, Baláž, Matta, Sloboda - Grohoľ, Spišák, Hnát - Dolhý, Ondeček, Vozarský - P. Rusnák, M. Rusnák, Hažlinský

(19:50, red)