Hokejisti v Budapešti začali dobre, no prehrali

5x
07. Október 2016

V Budapešti začali dobre...

Bardejovčania sa zlepšujú každým zápasom

V 3. kole skupinovej 2. hokejovej ligy KM Hokiklub Budapešť vyhral nad Hokejovým a Hokejbalovým klubom Bardejov, ktorý je stále na chvoste tabuľky bez bodu a so skóre 7:21. V čele tabuľky je Brezno bez prehry.

Hosťom sa po dlhej ceste nečakane vydaril úvod. V priebehu dvoch minút Špirko s Renčkom dali dva góly a v 15. Lúč zvýšil na 0:3. Lenže to bolo všetko a v ďalších dvoch tretinách už len inkasovali. Aj keď zo zdravotných dôvodov chýbala celá pätorka a brankári, možnosť uhrať prijateľnejší výsledok tu bola. V závere druhej tretiny domáci za tri minúty vyrovnali.

Budapešť – Bardejov 7:3 (0:3, 3:0, 4:0)

Góly: 6. Špirko (Pavlik, Šiba) 0:1, 8. Renčok 0:2, 15. Lúč (Špirko, Lukaček) 0:3, 38. Ballo 1:3, 39. Varga 2:3, 40. Fekti 3:3, 42. Sándorffi 4:3, 45. Ódry 5:3, 54. Rutl 6:3, 56. Bojkó 7:3.

Ďalšie výsledky: Ružomberok – Sabinov 4:8, Brezno – Rimavská Sobota 6:5, Lipt. Mikuláš B – Trebišov 8:1, Humenné – Gelnica (v nedeľu 2.10 o 17.)

4. kolo v sobotu 8.10. o 17.30: Bardejov – Ružomberok.

(21:55, J. Ščerbík, foto: FB Akcie mesta Bardejov)