4x
05. Október 2016

Bardejovčania otočili v samom závere

Bardejovčania vyhrali o jeden gól

Hokejbalisti Bardejova v novej sezóne zaznamenali ďalšie víťazstvo. Cez víkend si sily zmerali s Vranovom nad Topľou.  Úvod zápasu Bardejovčanom nevyšiel podľa predstáv a prvú tretinu prehrali 2:3. Druhá časť hry sa skončila nerozhodne, no v poslednej časti hry Knights pridali a dvoma gólmi zaznamenali cenné víťazstvo.

„Vranovčania v oklieštenej zostave strelili v úvode tri rýchle góly a pozorne bránili. Našťastie, tretiu tretinu sme zvládli na výbornú, keď hneď v úvode sme využili presilovku a následne sme strhli vedenie na svoju stranu,“ prezradil hráč Bardejova D. Dolhý.

Najbližšie sa v lige Bardejovčania predstavia v sobotu 8.10., od 8.00 hod. si sily zmerajú s HBC Tornádo Prešov. Zápas sa bude hrať na ihrisku ČSL armády.

HBK bauska. Vranov - HBC KNIGHTS Bardejov 4:5 (3:2, 1:1, 0:2)
Góly: Pankuch 3, Lepot - Mat. Rusnák, Matta, Lukaček, M. Makara, Duhan

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: R. Makara - Niščák, Baláž, Duhan, Sloboda - M. Makara, Šellong, Lukaček - Ondeček, M. Rusnák, Matta - Hažlinský, Dolhý

(21:50, red)