Dorastenci deklasovali Lučenec, Hric strelil štyri góly

27. September 2016

Tucet gólov

dorast.JPG

Dorastenci doma hostili Lučenec

Bardejovskí hokejoví mládežníci odohrali ďalšie zápasy. Dorastenci doma privítali Lučenec, kadeti vycestovali do Liptovského Mikuláša.

Dorastenci Mládež HC 46 Bardejov na svojom ľade hostili v ďalšom kole prvej dorasteneckej ligy súpera z Lučenca. Od prvej minúty na ľade dominovali Bardejovčania a postupne sa strelecky presadzovali. „Hrali sme s chuťou a hráči si zápas užívali.  Súperovi sme toho v zápase veľa nedovolili. Boli sme rýchlejší, silnejší a lepší vo všetkých herných situáciách. Chlapci predvádzali pekný kombinačný hokej. Niektoré góly padli po pekných akciách jednotlivých formácii po spolupráci dvojíc či trojíc hráčov. Mnohé situácie sme mohli riešiť aj jednoduchšie a konečné skóre 12:2 mohlo byť ešte vyššie. Teší aj fakt, že sa dokázali gólovo presadiť všetky tri formácie,“ ohodnotil zápas dorastencov tréner Patrik Sokoli. Strelecky sa darilo hlavne Hricovi, ktorý strelil štyri góly. Po domácej prehre po predĺžení tak Bardejovčania zaznamenali plný počet bodov.

Bardejov – Lučenec 12:2 (2:1, 4:0, 6:1)

Góly: 9. Seman, 10. a 58. Petryla, 28. Bučko, 28., 37., 48. a 51. Hric, 34. Dubovecký, 50. Čupa, 55. Poroslo, 59. Knap – 15. a 54. Václavík

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Pagáč, Plaskoň – Hric, Slivka, Dubovecký, Knap, Ondis – Horňák, Poroslo, Kačmarčík, Ivančo, Petryla – Čupa, Zuščik, Bučko, Hiščár, Kosár – Seman

Kadeti Mládež HC 46 Bardejov sa predstavili v Liptovskom Mikuláši, kde sa im nedarilo a prehrali 1:12.

Liptovský Mikuláš – Bardejov 12:1 (5:0, 3:0, 4:1)

Góly: 2. a 45. Pagáčik, 8., 22. a 48. Feherpataky, 12. Pagáč, 13. a 60.  Michalík, 17. Vyparina, 29. Kubaliak, 37. Plávka, 50. Magerčiak – 46. Tkáč

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Pjenčák – Kowalski, Jurč, Tkáč, Lazur, Sokoli – Džamba, Feckanin, Plaskoň, Harčár, Kielbicki – Pavlišin, Gurský

(17:15, red)