Pavluv z Koprivnice svojimi gólmi rozhodol o výhre, Brendza z Dlhej Lúky s čistým kontom

12x
11. September 2016

Lipták s čistým kontom, Dubinné porazilo Šibu

Dlhá Lúka porazila Demjatu

Nižšie futbalové súťaže pokračovali ďalšími zápasmi. Vo štvrtej lige bolo na programe ôsme kolo, Raslavice vycestovali do Humenného. V šestnástej minúte poslal hostí do vedenia strelec Kozák, no v 25. minúte vyrovnal Kovach a o tri minúty si Janík strelil vlastný gól. Domáci však vedenie neudržali a v osemdesiatej minúte presne namieril Ján Tomáško, čím rozhodol o deľbe bodov. V tabuľke sú Raslavice na štvrtom mieste.

Humenné – Raslavice 2:2 (2:1)

Góly: 25. Kovach, 28. Janík (vl.) – 16. Kozák, 80. J. Tomáško

Raslavice nastúpili v tejto zostave: Vaško – J. Tomáško, Vasiľko, Janík, Bialončík, Guman, M. Tomáško, Tyč (46. Cvoreň, 90. Lazur), Gombár, Kozák (90. Luščák) Kamenčík

Ostatné výsledky 8. kola:

Záhradné – Spišské Podhradie 3:0 (1:0)

Fintice – Kračúnovce 1:1 (0:1)

Šarišské Michaľany – Ľubotice 8:1 (4:0)

Štrba – Pakostov 1:2 (0:1)

Vysoké Tatry – Medzilaborce 1:1 (0:1)

Radvaň nad Laborcom – Dlhé Klčovo 1:2 (1:0)

16 TJ Družstevník Vyšný Mirošov(odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0

Piata futbalová liga, skupina Šarišská,  pokračovala šiestym kolom.  Zástupcom okresu sa viac-menej darilo, v dueloch mužstiev z okresu, Gaboltov prehral s Koprivnicou 1:2, o oba góly sa postaral Pavluv. Dubinné porazilo Šibu tesne 1:0, tesne pred koncom prvého polčasu sa presadil Tkačik. V druhom dejstve už gól nepadol. Dlhá Lúka privítala Demjatu, v bráne domácich sa predstavil Brendza a udržal si čisté konto. Dlhá Lúka je v tabuľke na treťom mieste, zo šiestich duelov dostala iba tri góly. Doma vyhral aj Gerlachov, porazil Veľký Šariš 2:0.

Gaboltov – Koprivnica 1:2 (0:1)

Góly: 84. R. Javorský – 41. a 48. Pavluv

Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Majirský – Kačmár, Peter Javorský, D. Javorský, Ščešňák, Fornadeľ, R. Javorský, Klimek, Kažimir (58. Goč), Sviatkovský (76. Mikula), Pavol Javorský

Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Straka – Ličák, Varga (31. Kertys), Mitaľ, Jenčo, Kočiš, Hric, Poláček (88. Jura), Pavluv, Kendra, Komár (90. Mikula)

Dubinné – Šiba 1:0 (1:0)

Gól: 45. Tkačik

Dubinné nastúpilo v tejto zostave: Lipták – Tkačik, F. Hanč, Ilek, J. Soušek, Kovalik (46. M. Soušek), Vojtaško (80. Novák), Mihalik, Švirk (84. M. Hanč), Tvardzik, Jurko (66. Varali)

Šiba nastúpila v tejto zostave: Ondavský – Pillár, Martin Počurek, Marek Počurek, Šoltýs (46. Tkáč), Kravčík, Pavel, Šima, Zamborský, Palša, Rusnák