VIDEO | MDŽ plný hudby, smiechu a kvetov v Sečovciach

202x
16. Marec 2026
Ženy v Sečovciach oslávili svoj deň spoločným stretnutím a koncertom
 Pozrite si našu videoreportáž
 
V Sečovciach oslávili Medzinárodný deň žien kultúrnym programom a spoločným stretnutím. Podujatie prilákalo desiatky žien z mesta aj okolia.
 
„Cieľom bolo zabaviť sa, posedieť a hlavne prejaviť vďaku a úctu ženám, ktoré si nesmierne vážime,” priblížil Dominik Frajkor, primátor mesta Sečovce.
 
„Všetkým ženám prajem najmä zdravie, najmä trpezlivosť s nami mužmi, pretože nie je to jednoduché, ale každá žena je tým zjemňujúcim prvkom v našom živote,” uviedol Igor Šimko, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky.
 
„Im patrí obrovská vďaka, za to čo robia, čo robia pre spoločnosť, čo robia pre svoje deti a pre svoje rodiny,” dodáva Frajkor.
 
Symbolické poďakovanie ženám – primátor Sečoviec Dominik Frajkor rozdáva kvety účastníčkam osláv MDŽ. 
 
O dobrú náladu sa postarala energická hudobná kapela zo Zemplína – Flegment, ktorá publikum roztancovala známymi pesničkami.
 
„Dobrý bol program, dobre sme sa zabavili. Tie pesničky, tá skupina bola veľmi dobrá,” zhodnotila účastníčka.
 
„Krásne to bolo, príjemné to bolo, cítili sme sa výborne,” komentuje ďalšia.
 
„Pre mňa bol veľký relax po dnešnom ťažkom dni,” dodala zúčastnená.
 
Čo pre účastníčky podujatia znamená Medzinárodný deň žien?
 
„Úcta k ženám, k mamám,” uviedla účastníčka.
 
„Sloboda pre ženy,” dodáva na záver ďalšia účastníčka.
 
Podujatie v Sečovciach prinieslo hudbu, zábavu a na záver symbolické poďakovanie všetkým ženám.
(10:00, red.) 
Diskusia
Pridať komentár
mark