Hokejbalisti HBC Knights U14 sa predstavili prvý krát doma v Bardejove

1653x
16. Apríl 2025
Prvý krát doma v Bardejove
Mladé hokejbalové talenty (Zdroj: FB/HBC Knights Bardejov) 
 
Posledný turnaj základnej časti hokejbalovej extraligy v kategórii U14 sme odohrali prvý krát doma v Bardejove. Ak sme chceli postúpiť do play-off museli sme naplno bodovať v 3 zo 4 zápasov.
 
HBC Knights Bardejov U14 - HMHK Academy bauska. Vranov U14 6:1 (4:1, 2:0)
góly: Kotvan, Žemlička, Šimco, Kokinda, Homza, Tipul
 
Prvý a najdôležitejší zápas tohto kola proti súperovi, ktorého sme ešte neporazili. Ak by sme Vranov opäť neporazili nemali by sme už nádej do ďalších súbojov. Chlapci s vedomím o čo nám ide nastúpili do zápasu výborne a skórovali už v 1. minúte. Nastavené tempo sa nám podarilo udržať a na ihrisku sme si vybudovali prevahu a vedenie 4:1 do polčasu. V druhej polovici sa nám súper vyrovnal, ale nedokázal skórovať. My sme ešte strelili 2 góly a potvrdili tak víťazstvo.
 
 
HBC Knights Bardejov U14 - Hokejbal Prešov U14 2:7 (2:0, 0:1)
góly: Šimco, Kapráliková
 
Prekvapenie z turnaja v Humennom nám Prešov nedovolil a zápas od začiatku držal vo svojom tempe. My sme zapojili do zápasu kompletne všetkých hráčov, ktorých sme mali na súpiske, aby sa tiež ukázali pred našimi rodičmi a fanúšikmi. Zápas sme síce nevyhrali ale hráči bojovali do konca zápasu, čo dokazuje premiérový gól jedinej hráčky v našom tíme, Kaprálikovej, tesne pred koncom zápasu.
 
MŠK Spišská Belá U14 - HBC Knights Bardejov U14 2:1 (0:1, 2:0)
gól: Šimco
 
Ak sme chceli mať stále šancu na play-off museli sme nášho tabuľkového suseda poraziť. Do zápasu sme vstúpili aktívne a ujali sme sa vedenia. Veľmi vyrovnaný zápas však priniesol množstvo vylúčení. Tie sme síce ubránili no stálo nás to veľa síl a 5 minút pred koncom sme inkasovali rýchle góly, ktoré nám zmarili šancu na play-off.
 
 
HBC Knights Bardejov U14 - HBK Levíčatá Humenné U14 3:3 (2:1, 1:2)
góly: Tipul, Šimco, Zajac
 
Keďže nám už nešlo o play-off rozhodli sme sa tento zápas hrať pre rodičov za ich podporu počas celej sezóny. Všetci hráči odovzdali všetko čo mohli a bolo to vidieť počas celého zápasu. K tomuto výkonu ich burcovali aj úžasní fanúšikovia. Mali sme výborný vstup do zápasu keď sme už v 2. minúte vyhrávali 2:0. Hralo sa rýchlo a bojovne na oboch stranách. Po polčasovej prestávke sa hráčom Humenného podarilo otočiť zápas vo svoj prospech. Na tomto turnaji sme ale bojovali do konca v každom zápase a tak sme dokázali vyrovnať na 3:3 a ukázať to, že sme veľmi vďační každému, kto nás podporoval počas tohto domáceho turnaja.
(11:52, TS)
Diskusia
Pridať komentár
mark