9x
16. Máj 2016

Šiba získala dôležité tri body

Šiba (v žltom) získala dôležité tri body

Piata futbalová liga mala počas víkendu na programe 22. kolo. Aj Bardejov má v súťaži svoje želiezka v ohni, darilo sa im striedavo. Šiba privítala Gaboltov a už do polčasu bolo 2:0. Pätnásť minút pred záverom hostia výsledok už len kozmeticky upravili.

Zástupcovia okresu sa stretli aj v zápase Koprivnica – Gerlachov. Dvesto divákov videlo dva góly, po jednom na oboch stranách.  Dlhej Lúke sa opäť nedarilo a doma prehrala s Demjatou 0:2, po polčase 0:0. V tabuľke je naďalej na druhom mieste.

Šiba – Gaboltov 3:1 (2:0)

Góly: 31. Hovanec, 39. Šima, 59. Počurek – 75. Pavol Javorský

Šiba nastúpila v tejto zostave: Ondavský – Martin Počurek, Pillár, Kaščák (77. Tkáč), Harbaľ, Hovanec (62. Š. Niščák), Hudák, Benka (86. J. Niščák), Šima (41. Marek Počurek), Grohoľ, Haniš

Gaboltov nastúpil v tejto zostave: Ceľuch – Mikula, D. Javorský, Peter Javorský, Kerbčár, Kramár, Kažimir (82. Billý), R. Javorský, Pavol Javorský, Klimek (72. Kravčík), Hanek (46. Ščešňák)

Koprivnica – Gerlachov 1:1 (0:1)

Góly: 80. Hlávka – 24. Stachura

Koprivnica nastúpila v tejto zostave: Tkáč – Partila, Hudák, Mitaľ, Jenčo (85. Molitoris), Kočiš, Čverha, Hlávka, Prusák, Jura, Mikula

Gerlachov nastúpil v tejto zostave: Poloha – Ovčačík, Koscelnik, Benka, Havrila, Sovič, Balužinský, Babčák, Berecký, Hanuščák, Stachura