Gólová prestrelka v Seredi, v druhej minúte bolo 1:1

7x
15. Máj 2016

Bardejov získal bod

Bardejov síce nevyhral, no aj bod je dôležitý

Futbalisti Partizána Bardejov sa po domácej výhre nad Sereďou predstavili aj u súpera a ani v ďalšom zápase nadstavby neprehrali.  Zápas priniesol všetko, čo si divák môže priať. Už v druhej minúte bolo 1:1, keď najprv otvoril skóre Mečiar, no hneď nato Gagnon vyrovnal. V trinástej minúte Abrahám poslal domácich do vedenia, no Milunovič v 22. minúte vyrovnal.

Avšak hneď nato domáci viedli tretíkrát, keď gól strelil Djiby Ba. Po zmene strán v 52. minúte nepremenil penaltu Milunovič, no Bardejov kopal jedenástku ešte raz, loptu si na biely bod opäť postavil Milunovič a tentoraz sa už nemýlil. Bardejov tak remizoval 3:3 a v nadstavbe ešte stále neprehral.

ŠKF Sereď – Partizán Bardejov 3:3 (3:2)

Góly: 1. Mečiar, 13. Abrahám, 23. Djiby Ba – 2. Gagnon, 22.  a 73. Milunović ( prvý z pen.)

Bardejov nastúpil v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Belunek (77. Staško), Verčímák, Gagnon (87. Soroka), Staš, Ivanko-Macej (85. Ducár), Andraščík, Kuhajdík, Milunovič, Makela, Šosták