Futbalistky po finálovom zápase odohrali ligové stretnutia

4x
04. Máj 2016

Súper dotiahol dvojgólové manko, domáce však vyhrali

Reportáž: Ženy opäť vyhrali, porazili Trenčianske Teplice

Prvoligové futbalistky Partizána Bardejov po víťazstve v Slovenskom pohári hneď v nedeľu odohrali majstrovský zápas pätnásteho kola, na domácom trávniku privítali Trenčianske Teplice. Miernym favoritom boli domáce hráčky, avšak aj súperky chceli bodovať.

Bardejovčankám vyšiel úvod stretnutia a už v tretej minúte poslala Mikolajová svoj tím do vedenia. V osemnástej minúte sa strelecky presadila šikovná Roháčová a zdalo sa, že Partizánky v tomto zápase väčšie problémy mať nebudú. Aj keď domáce v dueli dominovali, tretí gól nevedeli streliť. Zahodené šance z prvého polčasu mohli mrzieť, pretože v druhom dejstve od 54. do 56. minúty hostky dvoma gólmi vyrovnali.

Partizánky sa však nepoložili a dokázali, prečo aj v tejto sezóne bojujú o titul. Hneď o štyri minúty poslala Bardejov opäť do vedenia Šurnovská a druhým gólom o desať minút neskôr upravila na konečný výsledok 4:2. V ďalšom zápase Nové Zámky prehrali so Slovanom 2:0 a tak je Bardejov na druhom mieste, tri body pred Novými Zámkami.

Nedarilo sa juniorkám, s rovnakým súperom prehrali vysoko 1:5 a práve Trenčianske Teplica sa na Bardejov bodovo dotiahli.

Viac sa už dozviete v reportáži, kde nechýba ani pozápasové hodnotenie trénera.

Ženy:

Partizán Bardejov ženy – MŠK Slovan Trenčianske Teplice 4:2 (2:0)

Góly: 3. Mikolajová, 18. Roháčová, 60. a 71. Šurnovská – 54. Badžgoňová, 56. Manová

Zostava Bardejova: Chládeková – Vajdová, Pivovarníková, Gmitterová, Šurnovská, Rosoľanková, Hovancová, Roháčová (85. Balážová), Galarovičová, Mazurová, Mikolajová