Bardejovskí futbalisti porazili Liptovský Mikuláš a získali ďalšie body

1040x
08. August 2020
V druhom kole druhej futbalovej ligy privítal Partizán Bardejov celok Liptovského Mikuláša. Bardejovčania po víťazstve v Poprade 3:1 boli odhodlaní tri body z pod Tatier potvrdiť aj pred vlastnými fanúšikmi.

Od úvodného hvizdu sa hralo zo strany na stranu, no do vyloženejšej šance sa ani jeden celok nedostával. V tíme domácich chýbali presnejšie prihrávky, no viacero lôpt ľahko stratili aj Liptáci. Takmer 800 divákov v prvej štyridsaťpäťminútovke gól nevidelo.

Aj po zmene strán fanúšikovia videli zaujímavý zápas, no gól neprichádzal. V 66. minúte brankár hostí Luksch fauloval v pokutovom území a nariadenú jedenástky s prehľadom premenil Serečin – Partizán poslal do vedenia a na ťahu boli hostia.

Tí sa však pred Čikoša dostávali len zriedka. V 74. minúte sa do najväčšej šance dostali aj hostia, no delovka Tatrana skončila len na brvne domácej konštrukcie. V záverečnej pätnásťminútovke sa na ihrisku čoraz viac iskrilo a hra bola často prerušovaná.

V závere si už Partizáni víťazstvo udržali a tak sa tešili z dôležitých troch bodov.