Futbalové žiačky Bardejova bilancujú prvú polovicu sezóny

12x
07. Február 2020
Jesennú časť majú za sebou aj prvoligové žiačky Partizána Bardejov. Tie po odohratí desiatich kôl zimujú na druhom mieste, keď doposiaľ sedemkrát vyhrali a tri razy ťahali za kratší koniec povrazu.
 
Zverenkyne trénerskej dvojice Katarína Chovancová a Andrej Fecko zvíťazili v úvodných dvoch dueloch, keď v C skupine porazili Podbrezovú a Ružomberok. V oslabenej zostave prehrali v Prešove, následne nestačili ani na Poprad.
 
Osemnásť gólov v piatom kole strelili Michalovciam a desať Podbrezovej, aj keď päť razy inkasovali. Bardejovčanky vyhrali aj v Ružomberku, no doma aj druhý raz s Prešovom prehrali.
 
Najmladšie futbalistky z Horného Šariša v predposlednom jesennom kole vyhrali v Poprade 3:1 a doma nad Michalovcami vysoko 21:0. V prvom jarnom kole sa predstavia na pôde Podbrezovej.
 
V súťaži je šesť celkov a každý sa s každým stretne štyrikrát. Dievčatám sa darí aj v Halovej sezóne mládeže Slovenského futbalového zväzu.Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.