2x
31. December 2015

Hádzanárky vyhrali i prehrali

Aktuálna tabuľka, Bardejov je na štvrtom mieste

Bardejovské hádzanárky odohrali dva zápasy proti Michalovskému áčku a céčku.  Po týchto dvoch dueloch zimujú Bardejovské osy na štvrtom mieste.

V zápase proti áčku sa hral vyrovnaný zápas. Úvod síce vyšiel hostkám, do domáce mladšie žiačky dokázali skorigovať na polčasový stav 10:11. V druhom dejstve domáce predviedli viacero nepresných prihrávok a o výhru prišli. Napokon prehrali o päť gólov.

Bardejov – Michalovce 17:22

Zostava a góly Bardejova:  B. Posová, H. Semanová (4), K. Kutná (4), A. Miziková, S. Ratvajská,  M. Lojdlová (7), T. Hersteková, V. Hankovská, S. Varcholová, M. Novotná (2), D. Knapová

V druhom zápase sa darilo Bardejovčankám viac a tentokrát o päť gólov vyhrali. Na rozdiel od prvého zápasu tento raz vyšiel osám začiatok a ujali sa vedenia 6:1, polčas skončil 9:3. V druhom dejstve hostky ožili a stiahli skóre na rozdiel troch gólov, no po oddychovom čase domáce zabrali a výhru si nenechali ujsť.

Bardejov – Michalovce 14:9

Zostava a góly Bardejova:  B. Posová, H. Semanová (4), K. Kutná (1), A. Miziková (1), S. Ratvajská,  M. Lojdlová (6), T. Hersteková, V. Hankovská, S. Varcholová, M. Novotná (2), D. Knapová

Z deviatich družstiev sa Bardejovské osy nachádzajú na štvrtom mieste.

(14:50, red, foto: Bardejovské osy)