Futsalisti deklasovali Prešov, naďalej bez prehry

5x
19. December 2015

Päť zápasov, päť víťazstiev – Bardejov opäť neprehral

Reportáž zo zápasu

Futsalisti Partizána Bardejov v rámci piateho kola druhej najvyššej ligy privítali celok Prešova.  Bardejovčania doposiaľ nepoznali chuť prehry a aj v tomto zápase boli favoritmi.  Tento fakt začali potvrdzovať už od začiatku, na palubovke dominovali od úvodného hvizdu. Skóre otvoril v piatej minúte Grega, no o tri minúty bolo vyrovnané. V polovici prvého polčasu poslal domácich opäť do vedenia Sališ a o tri minúty Grega zvýšil na 3:1. Tento gól hostí zlomil a Partizán začal produkovať jeden útok za druhým.

V pätnástej minúte videli diváci dva góly, presadil sa Kočiš a Babej a do polčasu na 6:1 zvyšoval krásnym gólom Kuhajdík.

Na začiatku druhého dejstva Kuhajdík pridal svoj druhý gól,  následne hostia ešte skorigovali, no ďalej sa radoval Babej, Sališ a Košič. Tretí gól pridali Prešovčania štyri minúty pred záverom, no posledné slovo mal Bialončík, ktorí pridal jedenásty a dvanásty gól Bardejova. Po piatich kolách má Partizán plný bodový zisk a je na najlepšej ceste stať sa víťazom ligy. Viac sa dozviete už v priloženom videu.

Partizán Bardejov – Tipos Prešov 12:3 (6:1)

Góly Bardejova: 5. a 13. Grega, 10. 27. Sališ, 15. a 28. Kočiš, 15. a 26. Babej, 18. a 22. Kuhajdík, 39. a 40. Bialončík

(15:45, j, A. Marková)