5x
07. December 2015

Bardejovčania rozhodli už v prvom polčase

Reportáž

Štyri zápasy, štyri výhry. Takúto lichotivú bilanciu majú na svojom konte futsalisti Partizána Bardejov. Cez víkend v rámci štvrtého kola si sily zmerali na domácej palubovke s Popradom a zápas mal až veľmi jednoznačný priebeh. Bardejovčania sa ujali vedenia už v štvrtej minúte, keď prvý gól zaznamenal Voroňák. O niekoľko sekúnd na 2:0 zvyšoval Grega. Hostí tieto góly zaskočili a pôsobili odovzdaným dojmom. Do polčasu pridal Partizán ešte jeden presný zásah, presadil sa Vaľko.

V druhom dejstve sa hra vyrovnala, do zakončenia sa začal dostávať aj Poprad, avšak brankár Pangrác bol pozorný. Po polhodine hry na 4:0 upravoval Čuj. Hostia sa rozhodli hrať bez gólmana, no tento  zámer im nevyšiel. Piaty gól zaznamenal kapitán Sališ a o minútu zvyšoval Kočiš. Hostia päť minúť pred klaksónom ešte znížili, no posledné slovo mal skúsený Kuhajdík, ktorý dokončil demoláciu súpera a strelou cez celé ihrisko zvýšil na konečný stav 7:1.

Partizán Bardejov – K_Corp Poprad 7:1 (3:0)

Góly: Voroňák, Grega, Vaľko, Čuj, Sališ, Kočiš, Kuhajdík

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Pangrác – Lipták, Sališ, Kočiš, Hrabčák, Grega, Čuj, Kuhajdík, Vaľko, Voroňák, Babej

(14:50, j, A. Marková, TVESO)