1x
14. November 2015

Hokejisti prehrali s Humenným, futbalisti so Zvolenom

Ilustračné foto

Piatok trinásteho bol pre hokejistov HC 46 Bardejov nešťastný. V domácom zápase privítali nováčika z Humenného a po slabom výkone prehrali o gól 4:5.  Úvod vyšiel hosťom výborne a po piatich minútach už vyhrávali 0:2. To však nebolo všetko o po polovici prvej tretiny na ukazovali skóre svietilo 0:3. Bardejovčania úplne prepadli a v 25. minúte pykali opäť – 0:4.

Štyri minúty pred klaksónom Kalináč znižoval na 1:4. V 45. minúte sa opätovne radovali hostia, ktorí strelili už piaty gól. To bolo veľa aj pre divákov, ktorí začali opúšťať štadión. Jedenásť minút pred záverom Gmitter strelil druhý gól, a o dve minúty Baláž upravoval na rozdiel dvoch gólov. Domáci sa v závere schopili, necelé 2 minúty pred záverom Loydl znížil na 4:5. V závere si už Humenčania udržali výhru a dokonale zaskočili lídra súťaže.

HC 46 Bardejov - MHK Humenné 4:5 (0:3, 1:1, 3:1)

Góly a asistencie: Kalináč (Mikolášek, Vaško), Gmitter (Kalináč, Pichnarčík), Baláž (Kalináč, Gmitter), Loydl (Kalináč, Bednár) - Ihnaťo (Šeliga, Hopkovič), Vartovník (Segľa, Hopkovič), Hopkovič (Varga, Vartovník), Krempaský (Hopkovič), Segľa (Šeliga)

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: D. Riečický (10. R. Sabol) – M. Takáč, Pichnarčík, Všetečka, Valjent, Mi. Bednár, Polaček, Loydl, Mojdis – Baláž, Kalináč, O. Gmitter – Markuš, R. Cútt, Šimčák – Mikolášek, Linet, Vaško – Česelka

V sobotu si v Bardejovskej Novej Vsi futbalisti Partizána Bardejov zmerali sily so Zvolenom. V trinástej minúte mal Bardejov výhodu pokutového kopu, no Kuhajdík penaltu nepremenil.  V zápase diváci videli iba jeden gól a ten padol do siete domáceho gólmana. Presne po hodine hry otvoril skóre hosťujúci Kamendy po premenenej penalte. V ďalšom priebehu sa domácim už nepodarilo vyrovnať a tak prehrali tesne 0:1.

Partizán Bardejov – MFK Lokomotíva Zvolen 0:1 (0:0)

Gól: 61. Kamendy (pen.)

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Andraščík , Staš, Jacko, Kica, Kuhajdík (58. Nemergut), Grohoľ – Ivanko-Macej (77. Ducár), Gagnon, Gruca – Kačmár (26. Kolibab)

(17:25, r, foto: P. Cingeľ)