Ženy nezvládli zápas proti Nitre, juniorky vyhrali vysoko

07. November 2015

Nečakaná strata bodov

ahoj futbal zeny.JPG

Bardejovčanky proti Nitre sklamali

Dnes (sobota, 7.11.2015) pokračovala prvá futbalová liga žien a junioriek 10. kolom.  Bardejovčanky v uplynulom kole vyhrali (juniorky remizovali) so Slovanom a tri body chceli potvrdiť aj proti Nitre.  Lepšie začali domáce a v pätnástej minúte sa ujali vedenia po góle Šurnovskej. Domáce však súperky neprevýšili tak, ako sa očakávalo a aj hostky hrozili. V 38. minúte Košlábová prekonala Chládekovú a hralo sa odznova.

V druhom dejstve sa hralo v strede ihriska, hostky pozorne bránili a domáce sa nevedeli dostávať do vyloženejších šancí.  Naopak, po chybe mohli inkasovať približne dvadsať minút pred koncom, no Chládeková vytiahla skvelý zákrok. Záver patril domácim, no gól nestrelili a tak sa zápas skončil nerozhodne 1:1.  Strata bodov môže byť citeľná na konci sezóny, keď sa bude rozhodovať o majstrovi.

Partizán Bardejov – FC Nitra 1:1 (1:1)

Góly: 15. Šurnovská – 38. Košlábová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Chládeková – Vajdová, Vagaska, Polláková, Šurnovská, Semhricová (54. Gyomraiová), Koščová, Kyjovská, Bochinová, Galarovičová, Mikolajová

10 logo FK REaMOS Kysucký Lieskovec  (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0

Po ženách na trávnik vybehli juniorky. Domáce Nitru prevýšili a vyhrali vysoko 5:0. Zaujali dva rýchle góly Sokolovej v dvanástej a trinástej minúte. Vaľušová sa presadila takisto dvakrát a v samom závere na 5:0 upravila Tejová.

Partizán Bardejov – FC Nitra 5:0 (3:0)

Góly: 12. a 13. Sokolová, 33. a 46. Vaľušová, 80. Tejová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Mochnacká – Mačugová, Iľková, Kubová, Maliňaková, Cingeľová, Gmitterová, Vaľušová, Sokolová, Tejová, Solárová