2x
18. Október 2015

Bardejovčania zvíťazili pohodlne

Bardejovčania mali dôvod na radosť

V sobotu 17.10.2015 sa odohralo ďalšie kolo druhej najvyššej futbalovej súťaže. Bardejovčania už na trávniku v Bardejovskej Novej Vsi hostili Spišskú Novú Ves a v zápase boli favoritom.

Už v tretej minúte vybojoval Gruca penaltu a Milonovič sa nemýlil – 1:0. Domáci sa rýchlo dostali do vedenia, hostí to zaskočilo.  Hostia však odpovedali rýchlo, keď už o sedem minút po Grucovej chybe vyrovnával Čekovský – 1:1. V šestnástej minúte krásnou strelou Grohoľ poslal Partizán druhýkrát do vedenia – 2:1. O štyri minúty mohol Gruca skórovať, no bránu minul.

Ďalšie góly padali po prestávke. Na 3:1 zvyšoval Andraščík v 52. minúte a Ivanko-Macej o sedem minút neskôr zvyšoval už na 4:1. V 69. minúte Grogoľ krásne preloboval brankára hostí a svojim druhým gólom upravil na 5:1. V ďalšom priebehu zápasu už vyše 400 divákov gól nevidelo.

Partizán Bardejov - FK Spišská Nová Ves 5:1 (2:1)

Góly: 3. Milunović, 16. a 70. M. Grohoľ, 52. V. Andraščík, 59. Ľ. I. Macej - 10. T. Čekovský

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko - Jacko, Grohoľ, Gruca (82. Ducár), Gagnon, Staš, Sipľak, Ivanko Macej (73. Pyda), Andraščík, Kuhajdík, Milunović (67. Staško)