4x
19. September 2015

Bardejovčanom sa zatiaľ nedarí

Hráči dnes iba remizovali

Dorastenci Partizána Bardejov U19 privítali dnes (sobota, 19. septembra 2015) celok Spartaka Trnava. Domáci Bardejov okupoval pred zápasom posledné priečky, Trnava bola v strede tabuľky. Bardejovčania naposledy prehrali v Banskej Bystrici o jeden gól – 1:2.

V zápase 7. kola prvý polčas góly nepriniesol. Skóre sa menilo až v druhom dejstve, najprv sa v 55. minúte vedenia ujali hostia, no domáci mladí hráči sa nevzdávali a vyrovnanie prišlo z kopačky Sovu v 74. minúte. V záverečných minútach už 100 divákov gól nevidelo a tak Partizán Bardejov si body podelil s Trnavou.

Partizán Bardejov – Spartak Trnava 1:1 (0:0)

Góly: 74. Sova – 55. Drobný

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Mašlej – Šefčík, Szaniszló, Stachura (64. Piľar), Sova, Kukulský, Konkoľ, Kyjak, Skala (90. Didik), Mykhalchuk, Pangrác-Piter (69. Soroka)