2x
23. August 2015

Nečakaná prehra

V Rimavskej Sobote bez gólu

Štvrtým kolom pokračovala druhá najvyššia futbalová súťaž. Partizán Bardejov, ktorý doposiaľ v súťaži neprehral, cestoval do Rimavskej Soboty, ktorá všetky tri úvodné stretnutia prehrala a skóre mala 0:8.

O víťazovi duelu sa rozhodlo v priebehu dvoch minút. V 14. minúte otvoril skóre Petrán a o dve minúty Husanik pridal druhý gól domácich. V ďalšom priebehu bola ofenzíva Partizána bezzubá. Rimavská Sobota s prehľadom vedenie udržala a získala prvé tri body. Bardejov nenadviazal na víťazstvo proti Lokomotíve Košice a utŕžil prvú prehru v súťaži. V ďalšom kole sa v Bardejove odohrá derby, zavíta Tatran Prešov.

MŠK Rimavská Sobota – Partizán Bardejov 2:0 (2:0)

Góly: 14. Petrán, 16. Husaník

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Grohoľ (24. Jacko), Kica, Gruca, Gagnon, Staš, Macej, Andraščík, Kuhajdík (68. Kolibab), Berecký (72. Nemergut), Milunovič

(13:45, red)