Nitra bez šance, do Bardejova šesť bodov

4x
22. August 2015

Ženy a juniorky víťazne

Ženy rozhodli zápas v druhom polčase

Novú sezónu odštartovali prvoligové futbalistky Partizána Bardejov. Žreb im v prvom kole pridelil nováčika – klub FC Nitra. Zápas žien a aj junioriek sa odohral v piatok – 21.8.2015.

Oba celky išli do svojho duelu s jasným cieľom – zvíťaziť a nový ligový ročník začať ziskom troch bodov. Počas leta prišlo v kádri Partizána k niekoľkým zmenám. V prvom zápase žien sa v bráne predstavila Patrícia Chládeková, ktorá družstvo podržala a prispela k výhre 2:0. O góly sa postarali najprv v 62. minúte Bochinová a o šesť minút neskôr Koščová. Bardejovčanky boli v zápase lepším tímom a zaslúžene vyhrali.

Juniorky v prvom zápase vyhrali ešte vyššie, Nitre strelili štyri góly. Pred prestávkou otvorila skóre Kyjovská a hneď po zmene strán druhý gól pridala Solárová, ktorá odohrala prvý súťažný zápas v drese Hornošarišaniek. Kyjovská presne mierila aj v 48. minúte a skóre uzatvorila Maliňáková, takisto debutantka, v 61. minúte.

Oba kolektívy začali nový ročník výhrami, v druhom kole v sobotu 29.8. privítajú ďalšieho nováčika, celok Myjavy.