Bardejovčania porazili Vranov nad Topľou 5:1

4x
11. Júl 2015

Futbalisti v príprave dosiahli druhú výhru

Partizán (v červenom) vyhral pohodlne

Dnes (sobota, 11. júla 2015) odohrali futbalisti Partizána Bardejov prvý domáci prípravný zápas proti celku Vranova nad Topľou.  Mužstvo už vedie Jozef Kukulský, ktorý nahradil Rastislava Kicu.

V prvom prípravnom zápase vyhral Bardejov na Lokomotíve Košice rozdielom triedy 3:0, v domácom zápase vyhral ešte vyššie, keď zdolal Vranov 5:1.  Bardejovčania nastúpili v oboch polčasoch s rozdielnou zostavou. V prvom sa v bráne predstavil Kostár a neinkasoval. V 10. minúte otvoril skóre Andraščík, v 29. zvyšoval Milunovič a o dve minúty z penalty pridal tretí gól Palša. V druhom dejstve diváci na góly čakali až do záveru, najprv zvyšoval Kolibab, aby v závere padli ešte dva góly do oboch sietí.

Bardejovčania sa najbližšie predstavia v stredu v Prešove.

Cez týždeň prebehol aj žreb Slovnaft Cupu, Partizán sa predstaví v druhom kole, kde si sily zmeria s jedným z tímov Predmier – Bytčica.

Partizán Bardejov – Vranov nad Topľou 5:1 (3:0)

Góly: 10. Andraščík, 29. Milunovič, 31. Palša, 87. a 90. Kolibab – 90. Hreha

Zostava Bardejova v prvom polčase: Kostár - Kica, Palša, Staš, Andraščík, Kuhajdík, Popík, Milunovič, Grohoľ, Ivanko-Macej, Vansa

Zostava Bardejova v druhom polčase: Gmitter - Kolibab, Gruca, Ľalík, Berežný, Pyda, Belunek, Jacko, Harvila, Berecký, Kačmár

(14:45, red, foto: P. Cingeľ)