Showbiznis team odohral exhibíciu v Malom Šariši

942x
30. Júl 2020
Stretli sa úspešní bývalí i súčasní športovci
Showbiznis team 
 
 V Malom Šariši sa zišli hviezdy Showbiznis teamu. Proti domácemu mužstvu odohrali exhibičný futbalový zápas.
 
Showbiznis team tvoria úspešní súčasní aj bývalí športovci, umelci a ďalší známi či menej známi ľudia. Chodia po Slovensku a hrajú exhibičné zápasy. Naposledy sa predstavili v obci pri Prešove v Malom Šariši.
 
Domáci tím TJ Šľachtiteľ Malý Šariš je účastníkom siedmej ligy. Slávnostný výkop zápasu mal spevák Braňo Mojsej. V exhibičnom stretnutí videli diváci sedem pekných gólov. Showbiznis team vyhral 5:2.
 
 
POZRITE SI FOTOGALÉRIU:
 
„Za pekného počasia sme odohrali exhibičný zápas v Malom Šariši. Diváci videli viacero zaujímavých gólových akcií. Bol to pekný futbalový sviatok. Tešíme sa na ďalšie podujatia v rámci turné SHOWBIZNISU,“ povedal manažér mužstva Rastislav Janek.
 
Showbinis team funguje roku 2017. Zakladateľom je saxofonista Mário ,,Gapa" Garbera. S cieľom zabaviť a potešiť ľudí sa zúčastnil viacerých turnajov. Jeho hráči si zahrali napríklad na turnaji v Nagove, Gregorovciach, v obci Svinia, Showbiznis team bol súčasťou benefície na štadióne 1. FC Tatran Prešov.
 
Najlepší strelci Showbiznisu sú - Rastislav Janek (11 gólov), Tomáš Dyačovský (10 gólov), Ľuboš Belejík (9 gólov), Lukáš Hricov (8 gólov).
 
Malý Šariš - Showbiznis Team 2-5 /0-3/
Góly: F. Marton, Vargovič - Janek 2, Krajník, Luterán, Zahradnik.
Pred 120 divákmi rozhodovala Timea Brutvanová.
Zostava MŠ: Nižník - Lukáč, A. Džačovský, Juraško, Šišovský, Filip Straka, Vargovič, Kušnír,Liščinsky, Klaček, Višňovský, J. Machala, F. Marton, T. Džačovský.
Zostava ST: Šutko - Garbera, Bašista, Krajník, Katuščák, Zahradnik, Semanič, Luterán, Popovski, L. Hricov,Hajduk, Kováč, Hopko, Janek.Tréner- Mojsej. Nezasiahli do hry- Jakubko, Petráš.
(14:52, M. Baranová)
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.