Odložené hádzanárske zápasy sa v Bardejove odohrajú koncom augusta

1971x
27. Júl 2020
Final 4 Slovenského pohára
 
V Bardejove sa predstaví aj Tatran Prešov 
 
Výkonný výbor Slovenského zväzu hádzanej rozhodol o novom termíne pre Final 4 Slovenského pohára. Marcový dátum nahradil nový, zápasy sa budú konať 29. a 30. augusta.  
 
Štrnásty a pätnásty marec mal byť významným dňom pre slovenskú, ale aj bardejovskú hádzanú. Po rokoch sa do nášho mesta mala vrátiť v tej najvyššej podobe. Na bardejovskej palubovke mal vyvrcholiť Slovenský pohár v hádzanej mužov a žien - takzvaný Final four. Koronavírus však zasiahol i do hádzanárskeho diania a turnaj sa v pôvodnom termíne neuskutočnil. Hovorilo sa o náhradnom júnovom termíne, no napokon sa semifinálové a finálové zápasy odohrajú koncom augusta.  
 
Po zrušení pôvodného termínu sú na mieste aj obavy z druhej vlny pandémie 
 
Hádzanársky turnaj prebehne podľa pôvodných plánov. Najprv sa v sobotu odohrajú semifinálové zápasy mužov a žien a slovenský pohár vyvrcholí nedeľným finále. Všetko bude prebiehať za prísnych podmienok tak, ako to stanovuje krízový štáb. Dnes ťažko povedať, či nastanú zmeny napríklad v sedení fanúšikov. Zatiaľ platí, že povolené kapacity rátajú s číslom 1000.  
 
V Bardejove by sa mali predstaviť mužstvá z Prešova, Šale, Nových Zámkov a Považskej Bystrice.
(11:01, red) 
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.