Ženy Bardejova na úvod proti silnému súperovi z Budapešti

1256x
11. Február 2020
Bardejov proti Budapešti
Bardejovčanka Darija Djukić (v modrom) v súboji o loptu 
 
Futbalistky Partizána Bardejov odštartovali zimnú prípravu na odvetnú časť prvej futbalovej ligy žien. Po úvodných troch tréningoch zohrali prípravný zápas, keď si do Bardejova pozvali maďarské družstvo z Budapešti.
 
V kádri Hornošarišaniek na začiatku prípravy nedošlo k žiadnym zmenám, no počas prípravy sa ešte niekoľko pohybov môže uskutočniť. Príprava by mala prebiehať v domácich podmienkach.
 
POZRITE SI FOTOGALÉRIU ZO ZÁPASU PROTI BUDAPEŠTI:
 
Bardejovčanky začali zápas na umelej tráva aktívne a v úvodnej polhodine boli aktívnejšie. Postupne však iniciatívu prevzali hostky, ktoré už majú viac nabehané i natrénované a podľa toho vyzeral aj priebeh hry.
 
Budapešť strelila dva góly a keďže neinkasovala, odniesla si výhru 2:0. Samotný zápas splnil to, čo sa od neho očakávalo.
 
Dievčatá si po dlhej odmlke zahrali futbalový duel a postupne naberajú kondíciu pred náročnou jarnou časťou. O najbližšom programe vás budeme informovať.
(18:33, j)
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.