Futbalistky Bardejova odohrali dva zápasy proti Budapešti

1367x
13. August 2019
Ženy odohrali posledný prípravný zápas 
Bardejovčanky čakú najbližšiu sobotu úvodný zápas v novej sezóne 
 
V poslednom prípravnom zápase pred štartom nového ročníka najvyššej futbalovej súťaže žien vycestovali hráčky Partizána Bardejov do Maďarska, kde sa stretli s domácim tímom Astra Budapešť.
 
Najprv však na trávnik vybehli dorastenky, ktoré svoje súperky porazili rozdielom troch gólov, 4:1. Po nich odohrali duel ženy a aj keď Bardejovčanky rýchlo inkasovali, v druhom polčase dokázali streliť dva góly a skóre otočiť.
 
Na 1:1 vyrovnala talentovaná Tejová a víťazný gól strelila šikovná Tipulová. Zverenkyne trénera Čekana sa tak radovali z výhry 2:1.
 
Pozrite si fotogalériu:
 
Ženy už najbližšiu sobotu nastúpia v prvom kole v domácom prostredí proti nováčikovi súťaže, celku AS Trenčín. Úvodný výkop je naplánovaný na 17.00 hod.
 
Káder Partizána Bardejov pred začiatkom sezóny 2019/2020: Solárová, Pajonková – Potengová, Havranová, Dimitrijević, Vaľušová, Pavičević, Maliňáková, Djukić, Lukčíková, Sivčová, Šaranović, Gmitterová, Galarovičová, Tejová, Božić, Tipulová, Semanová, Mattová
(20:05, j, foto: Zsoltnoifocifenykepek) 
 
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.