Bardejovčania vyhrali v Košiciach a tešia sa z prvého víťazstva v súťaži

2759x
10. August 2019
Prvé víťazstvo prišlo u súpera
 
V štvrtom kole druhej futbalovej ligy vycestoval Partizán Bardejov do Košíc, kde sa stretol s domácim FC. Oba celky mali po úvodných troch kolách na konte iba jeden bod a tak aj vzhľadom na zlé postavenie v tabuľke potrebovali bodovať.
 
Hosťom z Horného Šariša vyšiel prvý polčas na výbornú – po štvrťhodine hry skóre otvoril Horodník a päť minút pred polčasovou prestávkou Horodník zvýšil na rozdiel dvoch gólov.
 
Domáci Košičania dokázali prekonať Čikoša-Pavlička v 63. minúte, no ďalší gól napriek snahe už nepridali a tak prehrali tretí zápas zo štyroch v sezóne. Naopak, Partizán v štvrtom kole po prvý raz zažil pocit víťazstva. Zápas sledovalo viac ako 1200 divákov.
 
Najbližšie sa partizáni predstavia v domácom prostredí už v piatok, keď od 17.00 hod. privítajú béčko Žiliny.
 
FC Košice – Partizán Bardejov BŠK 1:2 (0:2)
Góly: 63. Radovanovič – 14. a 40. Horodník
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – M. Keresteš, Rocheu (90. Somov), Bartek, Petko, Kica, Horodník (82. Berežný), Voško (74. Leško), Milunović, D. Keresteš, Maník
(19:07, red)
Diskusia
Pridať komentár
Všetky práva vyhradené | Akékoľvek publikovanie alebo šírenie správ, fotografií a dát uverejnených na portáli ahojbardejov.sk je bez predchádzajúceho súhlasu porušením autorského zákona.