Poznáme nových starostov obcí v okrese Bardejov

7073x
10. November 2018
Voľby sa skončili, je rozhodnuté 
 
Prinášame vám podrobný zoznam novozvolených starostov obcí v okrese Bardejov. V percentách je vyjadrený podiel platných hlasov. 
 
Abrahámovce - Ján Novotný (nezávislý), 68,44% 
Andrejová - Tomáš Jurečko (nezávislý), 70,40%
Bartošovce - Václav Hudák (KDH), 86,58% 
Becherov - Jozef Gmiterko (nezávislý), 78,70%
Beloveža - Jozef Kostura (MOST HÍD, KDH), 34,07%
Bogliarka - Jozef Paviličko (SMER-SD), 100%
Brezov - Ladislav Lukáč (KDH), 50,25% 
Brezovka - Peter Bučko (KDH), 100%
Buclovany - Michaela Sabolová (nezávislá), 75,36%
Cigeľka - Ľudovít Kravec (MOST HÍD, SMER-SD, SNS), 100% 
Dubinné - Milan Hudák (nezávislý), 100% 
Frička - Martin Sivák (SPOLU), 54,08% 
Fričkovce - Matej Straka (SMER-SD), 54,29%
Gaboltov - Martin Ceľuch (KDH), 100%
Gerlachov - Ondrej Ševcov (SMER-SD), 100%
Hankovce - Ján Grega-Jakub (nezávislý), 62,17% 
Harhaj - Maroš Jantek (KDH), 53,06%
Hažlín - František Olah (SMER-SD), 80,80%
Hertník - Jozef Semanek (NOVA, SNS, KDH), 94,09% 
Hervartov - Miroslav Mackanič (nezávislý), 69,47% 
Hrabovec - Jozef Maxin (nezávislý), 66,20%
Hrabské - Ján Kolcun (nezávislý), 50,76%
Hutka - Mária Semaníková (MOST-HÍD), 69,11%
Chmeľová - Mária Krušková (MOST HÍD), 66,66% 
Janovce - Ľubomír Kundrát (KDH, SNS), 61,26%
Jedlinka - Anna Guzyová (SMER-SD), 69,09% 
Kľušov - Jozef Valko (MOST HÍD), 71,45%
Kobyly - Jozef Šoltys (SMER-SD), 61,26% 
Kochanovce - Jana Lazoriková (SNS), 100%
Komárov - Jozef Bednár (SMER-SD), 100%
Koprivnica - Peter Krupa (KDH, MOST-HÍD, SNS), 100% 
Kožany - Peter Rajnič (nezávislý), 100%
Krivé - Ján Steranka (SMER-SD), 58,26% 
Kríže - Oľga Dutková (SNS, SMER-SD), 100% 
Kružlov - Jozef Kmec (nezávislý), 100% 
Kučín - Vincent Breznický (KDH), 58,95% 
Kurima - Ján Bartoš (KDH), 64,68%
Kurov - Mária Špirková (SMER-SD), 73,48% 
Lascov - Vladimír Kostár (SNS), 100%
Lenartov - Jana Bľandová (SMER-SD), 100% 
Lipová - Dušan Čura (SMER-SD), 87,80% 
Livov - Jaroslav Stracenský (SMER-SD), 100% 
Livovská Huta - Helena Frandoferová (KDH), 71,42% 
Lopúchov - František Palko (KDH, MOST HÍD), 68,02% 
Lukavica - Andrej Kotuľa (SNS), 100%
Lukov - Jozefína Kramárová (SMER-SD), 62,53%
Malcov - Miroslav Cingeľ (SNS), 55,81% 
Marhaň - Jozef Kuziak (KDH), 62,23% 
Mikulášová - Peter Rusiňák (SMER-SD), 59,74%
Mokroluh - Marián Beňa (nezávislý), 100% 
Nemcovce - Ján Paľa (NOVA), 100% 
Nižná Polianka - Ján Cundra (MOST HÍD), 92,18%
Nižná Voľa - Marcel Kaščák (nezávislý), 100% 
Nižný Tvarožec - Dana Karnišová (nezávislá), 100%
Oľšavce - Slavomír Havír (SMER-SD), 100%
Ortuťová - Ján Čisár (MOST-HÍD), 100%
Osikov - Jozef Kvokačka (nezávislý), 50,60% 
Petrová - Anna Hrúzová (SMER-SD), 73,01
Poliakovce - Jaroslav Tvardzik (SMER-SD), 45,68%
Porúbka - Martina Stašová (nezávislá), 62,60% 
Raslavice - Marek Rakoš (KDH, NOVA), 73, 64%
Regetovka - Dárius Kuruc (SMER-SD), 100% 
Rešov - Helena Jamroškovičová (MOST HÍD, SNS, KDH, SOĽ), 43,14% 
Richvald - Zuzana Germanová (nezávislá), 70,49%
Rokytov - Ľubomír Pangrác-Piter (SMER-SD), 87,12% 
Smilno - Vladimír Baran (SNS), 73,39% 
Snakov - Ján Bijalko (SMER-SD), 65,40% 
Stebnícka Huta - Gabriel Šiba (SMER-SD, SNS, MOST HÍD), 62,12% 
Stebník - Slavomír Mlynár (nezávislý), 34,72% 
Stuľany - Hedviga Billá (KDH, SNS), 100%
Sveržov - Pavol Ceľuch (nezávislý), 67,34% 
Šarišské Čierne - Andrej Buvalič (MOST HÍD), 100% 
Šašová - Jozef Vargovčík (SMER-SD), 77,41% 
Šiba - Peter Lenárt (SNS), 53,14%
Tarnov - Anna Kuľková (nezávislá), 62,26%
Tročany - Matúš Stavar (MOST HÍD), 50,80%
Vaniškovce - Marcel Kvokačka (MOST HÍD, KDH), 100%
Varadka - Sylvia Chudíková (MOST HÍD), 83,95%
Vyšná Polianka - Ľuboš Špik (MOST HÍD), 100%
Vyšná Voľa - Ján Evin (nezávislý), 78,97%
Vyšný Kručov - Emília Novotná (SMER-SD, SNS), 100%
Vyšný Tvarožec - Jozef Balaščák (SMER-SD), 100% 
Zborov - Ján Šurkala (nezávislý), 58,10%
Zlaté - Adriána Popjaková (SNS), 57,58% 
 
(23:33, red) 
 
Diskusia
Pridať komentár