Kurov strelil poltucet gólov, Migacz znova s hetrikom

775x
16. Október 2017

Prekvapivá prehra Kružlova

Jedenástym kolom pokračovali zápasy v 6. futbalovej lige. Dovtedy prvý Kružlov privítal Smilno, ktoré ešte nevyhralo ani jeden zápas. V 12. minúte sa domáci ujali vedenia, vďaka gólu M. Kantora. V druhom polčase však v priebehu šiestich minút dal za hostí dva góly Česla a tak zápas otočili vo svoj prospech. Smilno tak prekvapivo vyhralo a pripísalo si prvú výhru. Šiba doma remizovala s Kľušovom, a vďaka tomu sa bodovo dotiahla na Kružlov a vďaka lepšiemu skóre sa dostala na prvé miesto.

Stuľany hostili Zborov, domácim sa podarilo zvíťaziť 3:2, keď víťazný gól strelil v 87. minúte Harčár. Hertník zdolal Osikov 2:0, Kurima takým istým výsledkom vyhrala v Porúbke. Beloveža doma zvíťazila nad Lopúchovom 2:1.

Kružlov – Smilno 1:2 (1:0), góly: 12. M. Kantor – 67. a 73. Česla

Stuľany – Zborov 3:2 (2:0), góly: 3. Juriš, 9. Lacko, 87. Harčár – 78. Lukáč, 82. Mihalik

14.   OŠK Smilno 11 1 0 10 8:48 3

V siedmej lige sa odohrali 3 zápasy. Fričkovce privítali Abrahámovce. Napriek tomu, že v zápase padli dva góly zo strany Fričkoviec, zápas skončil nerozhodne. Najpr E. Iľko premenil pokutový kop a neskôr si Katrenič strelil vlastný gól. Kurov poľahly zdolal Poliakovce 6:1, keď sa presadili traja strelci - DUbovecký, Karol a Migacz. Hervartov vycestoval do Kobýl a podarilo sa mu tam zvíťaziť 3:2.

Fričkovce – Abrahámovce 1:1 (0:0), góly: 64. E. Iľko (pen.) – 76. Katrenič (vl.)

Kurov – Poliakovce 6:1 (3:1), góly: 8. a 18. Dubovecký, 16. Karol, 66., 86. a 89. Migacz  – 44. Fiľakovský

Kobyly – Hervartov 2:3 (2:2), góly: 22. Zlacký, 39. Martin Novák – 4. J. Kmec, 44. Mika, 88. Vaňo