4x
07. Február 2016

Bardejovčania vyhrali aj ďalší zápas

Hostia dokázali streliť dva góly v poslednej minúte

Už hneď v úvode bolo vidieť, kto je v tomto zápase favorit. Solomonchak to potvrdil strelou po ľade a tým poslal Bardejov do vedenia. Do konca tretiny mali domáci výhodu dvoch presiloviek, no ani jednu nevyužili. V druhej tretine mali navrch brankári, a tak sa do šatni odchádzalo opäť za stavu 1:0. Zápas začal naberať na obrátkach až v posledných troch minútach.

Najprv na 2:0 zvyšoval Cútt, ktorý po faule skončil na ľade a dotlačil puk do bránky. Posledný gól domácich dal Gmitter po prihrávke Kalináča. Prešovčanom sa začalo dariť až v poslednej minúte. Najprv Obšut vysunul do úniku Prokopa, ktorý blafákom znížil na 3:1. Druhý gól dali hostia v poslednej sekunde, a tak už nebol čas na vyrovnanie. Presadil sa Nagy.

Bemaco HC-46 Bardejov - HC Prešov Penguins 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)