28. Január 2016

Bardejovčania zvládli ďalšiu prekážku

ahojbardejov.sk BJ - MI.JPG

Bardejov opäť víťazne. Ilustračné foto

Už z úvodu boli domáci vo viacerých šancách, no až v 6. minúte sa po peknej akcii podarilo skórovať Šimčákovi. V tejto tretine sa stav nemenil, ani po viacerých vylúčeniach na oboch stranách.

Pár minút po začatí druhej tretiny bol vylúčený hráč domácich Kalináč, ktorý dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou a desať minút za nešportové správanie. Domácich to nerozhodilo a Sabol to v bráne udržal. O niečo neskôr odišiel na tresnú lavicu hráč hostí Šohajda a umožnil domácim streliť gól, čo aj využil Bednár. Na konci tretej tretiny vyšiel z brány brankár hostí Račko, no Linet skóroval v power play. Bardejov zvládol ďalšiu prekážku a je naďalej prví.

Bemaco HC 46 Bardejov - HC Dukla Senica 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Góly a asistencie: 6. Šimčák (Fajčák, Linet), 38. Bednár (Vaško), 59. Linet (Fajčák, Poláček) – 19. Dvonč (Dolinajec, Fian)

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Sabol – Všetečka, Takáč – Valentín, Bednár – Polaček, Pichnarčík – Valjent, Solomonchuk – Gmitter, Kalináč, Baláž – Vaško, Ščurko, Jokeľ – Fajčák, Linet, Šimčák – Ihnaťo, Cútt, Mikolášek

Ostatné výsledky:

HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Michalovce 5:6 po predĺžení (1:2, 2:3, 2:0 - 0:1)

HK Gladiators Trnava - MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

HC Mikron Nové Zámky - HK Topoľčany 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Stretnutie HC Prešov Penguins - HK ‘95 Považská Bystrica sa neuskutočnilo pre problémy s ľadovou plochou - rolba urobila dieru do ľadu a závadu sa nepodarilo odstrániť.